Mini Odosobnienie Mindfulness i Compassion
03 lipiec 2021, sobota, w godz. 09:00-14:00

ZAPISY na dole strony (zielony przycisk "REJESTRUJ")

‍Zapraszam serdecznie w sobotę, 3 lipca, w godz. 09:00-14:00 na spotkanie, które odbędzie się w Manomani (Pałacyk, II p.), przy ul. Kościuszki 34, we Wrocławiu. Płatność, w kwocie 50 zł - przed spotkaniem, gotówką.

Spotkanie odbędzie się dzięki Agacie, z którą miałam wielką przyjemność spotkać się na kursie Mindfulness i Compassion. 

Bezpośrednio po naszym spotkaniu, ok. godz. 14:15, planuję "nadprogramowe" spotkanie w restauracji Dobra Karma, przy ul. Kościuszki 23, gdzie będziemy mieli okazję uważnie, wspólnie zjeść obiad (każdy płaci za siebie).

Podczas spotkania spotkamy się głównie z praktyką, ale pojawi się także omówienie i wprowadzenie do każdej z nich, oraz informacje o obu metodach. Na spotkanie zapraszam osoby zarówno z doświadczeniem praktyki Mindfulness, Compassion, jak i takie, dla których będzie to pierwszym spotkaniem z oboma metodami.


Przypomnienie o spotkaniu wyślę dzień przed i w dniu spotkania.

 

 

‍💗 Prowadząca:
Anna Gubernat - jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, certyfikacja IMA, Niemcy) i MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living, Frits Koster i Erick van den Brink, Holandia).  Ukończyłam pełne szkolenie certyfikujące Insight, certyfikowane przez Mindfulness Association (UK) i jestem w trakcie certyfikacji CBLC (Compassion Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK) i MBLC (Mindfulness Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK).
Jestem studentką ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Od 10'2014 do 06'2019 byłam prezesem Polskiego Towarzystwa Mindfulness, założyłam i prowadziłam Koło Naukowe Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie od 10'2013 do 09'2018. Jestem w trakcie rejestracji własnej Fundacji zajmującej się rozwojem Mindfulness i Compassion w Polsce.
Przeprowadziłam najwięcej 8-tyg. kursów Mindfulness (MBSR) i Compassion (MBCL) w Polsce. Obecnie otwieram 99 kurs MBSR i 15 MBCL.‍💗 Kontakt:
W razie ewentualnych niejasności, pytań - zapraszam do kontaktu: 
Anna Gubernat, tel.: 501403015, email: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl


 

Do miłego zobaczenia,
Anna Gubernat