Spotkanie online "Co to jest Compassion?"

22.03 (poniedziałek), g. 19:00

 

 

Zapraszam serdecznie w poniedziałek, 22 marca, o godz. 19:00 na Spotkanie "Co to jest Compassion?" 

Spotkamy się ONLINE na żywo, na platformie ZOOM

‍💗 Najbliższe otwarte, Spotkanie "Co to jest Compassion?":​​ 22.03 (pon.), g. 19:00, Co to jest Compassion, link
‍💗 Najbliższe 8-tyg. Kursy COMPASSION*:

  • 29.03 (pon.), 13 edycja MBCL COMPASSION, g. 18:00, link

* Kurs dla Absolwentów 8-tyg. Kursów Mindfulness (MBSR / MBCT / MBLC / Breathworks).

‍💗 Spotkanie:

Podczas spotkania opowiem o Compassion, Kursie MBCL (więcej szczegółów w opisach kursu, pod linkami powyżej) historii tej metody, komu jest dedykowana, wspomnę o badaniach. Będziemy także wspólnie praktykować, aby każdy mógł poczuć poprzez własne doświadczenie czy jest to metoda odpowiednia dla niego, czy ja jestem dla Ciebie właściwym nauczycielem. Uczestnicy spotkają się w parach / trójkach, aby podzielić się krótko wrażeniami po praktyce (daje to obraz tego jak wyglądają te spotkania podczas kursu).
Pod koniec spotkania przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.

‍💗 Prowadząca:
Anna Gubernat 
- jestem certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, certyfikacja IMA, Niemcy) i MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living, Frits Koster i Erick van den Brink, Holandia).  Ukończyłam pełne szkolenie certyfikujące Insight, certyfikowane przez Mindfulness Association (UK) i jestem w trakcie certyfikacji CBLC (Compassion Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK) i MBLC (Mindfulness Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK).
Jestem studentką ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS.
Od 10'2014 do 06'2019 byłam prezesem Polskiego Towarzystwa Mindfulness, założyłam i prowadziłam Koło Naukowe Mindfulness na Uniwersytecie SWPS w Warszawie od 10'2013 do 09'2018. Jestem w trakcie rejestracji własnej Fundacji zajmującej się rozwojem Mindfulness i Compassion w Polsce.
Przeprowadziłam najwięcej 8-tyg. kursów Mindfulness (MBSR) i Compassion (MBCL) w Polsce. Obecnie otwieram 92-94 kurs MBSR.
Jeśli chcesz wiedzieć więcej o mojej intencji, motywacji, o mnie samej, zapraszam na 
stronę  
 ​‍💗 Kontakt:

W razie ewentualnych niejasności, pytań - zapraszam do kontaktu: Anna Gubernat, tel.: 501403015, email: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl


Do miłego zobaczenia,
Anna Gubernat​